تجهیزات پایش آنلاین

آنالایزرهای آنلاین تجهیزاتی هستند که قادر به پایش مداوم و اتوماتیک نمونه‌های آبی و گازی در مکان‌هایی که نصب شده‌اند می‌باشند. این آنالایزرها در حال حاظر تنها در کشورهای اروپای غربی، آمریکا، ژاپن و برخی کشورهای شرقی مانند سنگاپور (بطور محدود) ساخته می‌شوند. این شرکت با اتکاء به توانمندی‌های داخلی اقدام به ساخت آنالایزرهای پارامترهای فیزیکوشیمیایی (pH ، هدایت الکتریکی، اکسیژن محلول، کلر باقیمانده، دما و …) در گام نخست نموده است و درحال حاضر مشغول پیاده سازی پارامترهای پیچیده‌ای از قبیل بار آلی (COD, BOD, TOC)، نیترات، فسفات و … می‌باشد.


این نوع ترانسمیتر با کلیه قابلیت‌های مورد انتظار از یک کنترل کننده پیشرفته و هم ردیف با امکانات معروف‌ترین برند‌های دنیا از جمله Hach و WTW ساخته شده‌است و برای گستره‌ی وسیعی از جمله نیازها از فرآیندهای تولید آب فوق خالص تا صنعت تصفیه فاضلاب کاربرد دارد. 

برای دانلود کاتالوگ دستگاه MX1000 اینجا کلیک کنید.

این ترانسمیتر صنعتی بر پایه ریز پردازنده می‌باشد که با پردازنده قدرتمند و بدنه مقاوم و مناسب برای محیط‌های صنعتی طراحی و ساخته شده‌است. دقت بالای اندازه‌گیری با عملکرد مناسب و تطبیق خوب با شرایط سخت صنعتی آن را برای استفاده در محیط های آلوده و خطرناک مناسب می‌سازد.

برای دانلود کاتالوگ دستگاه MX 100/200 اینجا کلید کنید.

دستگاه MX 100FC یکی از دستگاه‌های سنجش لحظه‌ای و پیوسته این شرکت می‌باشد که در عین کوچک و سبک بودن کلیه امکانات لازم برای یک کنترل کننده با ثبات و کاربری آسان را دارا می‌باشد.

برای دانلود کاتالوگ دستگاه MX 100FC اینجا کلیک کنید.

 دستگاه MX 10 یک کنترل کننده بهینه برای مقاصد صنعتی می‌باشد که انواع الکترود های pH, ORP و دما قابل اتصال به آن می باشد.
برای دانلود کاتالوگ دستگاه MX 10  اینجا کلیک کنید.