محصولات داخلی

شرکت ” مبین‌آب تجهیز راد ” با تکیه بر فناوری‌های روز دنیا در زمینه اجرای پروژه‌های ابزار دقیق، اتوماسیون و آزمایشگاهی، جهت ارائه خدمات جامع مهندسی و بازرگانی تجهیزات صنعتی فعالیت می‌نماید. کادر مدیریتی و فنی این شرکت با بیش از ده سال سابقه مدیریتی و اجرایی در نظر دارد تا با اتکاء به تجربه طولانی خود در کار با تجهیزات و ادوات خارجی اقدام به بومی سازی روز افزون تولید این اقلام در داخل ایران نماید.

تجهیزات آزمایشگاهی:

این سری دستگاه ها شامل تجهیزات بسیار تخصصی آزمایشگاهی از قبیل: یون کروماتوگراف، تیتراتورهای اتوماتیک، آنالایزر میکروبی، جذب اتمی، HPLC، اسپکتروفتومترهای مختلف برای کلیه آنالیزهای اسپکتروسکوپی در ناحیه نور مرئی و UV و غیره از کمپانی های مطرح دنیا می باشد.

تجهیزات سنجش پرتابل:

تجهیزات پرتابل مبتنی بر الکتروشیمی همانند: هدایت سنج، pH متر، کلرسنج بدون نیاز به DPD و نورسنجی همانند: اسپکتروفتومترها و فتومترهای دیجیتال برای پارامترهای مختلف از جمله این دستگاه ها می باشند.

تجهیزات پایش آنلاین:

این دستگاه ها برای آنالیز پارامترهای مختلف آب و فاضلاب همچنین آلودگی هوای محیط و گازهای خروجی دودكش‌های صنایع با كاربردهای متفاوت و صنایع مختلف از جمله پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها، داروسازی‌ها، صنایع و غیره می‌باشد.

ایستگاه های مانیتورینگ آب و هوا:

ساخت، راه اندازی و نگهداری از انواع ایستگاه های سنجش آلودگی آب و هوا از مهمترین توانمندی های کارشناسان این شرکت با سالها تلاش و تجربه می باشد.

سیستم های تله متری:

مودم‌های ساخت این شرکت با استفاده از انواع تکنیک‌های GPRS/GSM، رادیویی، APN، شبکه LAN و … و انواع پروتکل های ارتباطی قادر به ارسال نتایج بر روی وب، تلفن همراه و غیره می‌باشد

معرف های شیمیایی و تجهیزات عمومی:

این شرکت قادر به تامین انواع معرف‌ها و مواد آزمایشگاهی از کمپانی‌های معتبر دنیا همانند Hach، WTW، Merck و … و همچنین کلیه لوازم و ظروف معمول و خاص آزمایشگاهی با کیفیت مناسب از مارک‌های معروف دنیا و ایرانی می باشد.