درباره ما

درباره ما

شرکت " مبین‌آب تجهیز راد " با تکیه بر پیشرفته‌ترین فناوری روز دنیا در زمینه اجرای پروژه‌های ابزار دقیق، اتوماسیون و آزمایشگاهی، جهت ارائه خدمات جامع مهندسی و بازرگانی تجهیزات صنعتی تاسیس شده است. کادر مدیریتی و فنی این شرکت با چندین سال سابقه مدیریتی و اجرایی در نظر دارد تا با اتکاء به تجربه طولانی خود در کار با تجهیزات و ادوات خارجی اقدام به بومی سازی روز افزون و تولید این اقلام در داخل ایران نماید.

برنامه ریزی، مدیریت و اجرای پروژه ها و طرحهای صنعتی و مهندسی محیط زیست، تاسیسات آب و فاضلاب، پیمانکاری و ارائه خدمات فنی و مهندسی، اجرای پروژه های تله متری و اتوماسیون از سایر فعالیت های شرکت مبین آب تجهیز راد می‌باشد.

همچنین این شركت با داشتن نمایندگی از چندین كمپانی سازنده خارجی قادر به تامین کلیه مایحتاج آزمایشگاه ها و صنایع با ارائه تجهیزات اندازه گیری آزمایشگاهی و تحقیقاتی، مواد آزمایشگاهی و غیره نیز می باشد.

این خدمات می‌تواند در صنایع مختلف از جمله زیست محیطی ، آب و فاضلاب، غذایی، دارویی، رنگ و رزین، نفت، گاز و پتروشیمی، مراكز تحقیقاتی و پژوهشی، كارخانجات تولید مواد شیمیائی، آرایشی و بهداشتی، و سایر صنایع ذیربط مثمر ثمر باشند.

در این راستا خط و مشی این شرکت را در چند دسته (به صورت ذیل) می‌توان دسته‌بندی نمود:

- تولید و بومی سازی دستگاه‌های آنالیز آنلاین (پایش لحظه‌ای)

- ساخت سیستم‌های تله‌متری و اجرای پروژه های مانیتورینگ

- فروش و خدمات پس از فروش آنواع آنالایزرها و تجهیزات کمپانی های خارجی

- خدمات مشاوره ای و آموزش

- خدمات فنی و تعمیرات

در راستای تولید و اجرای پروژه های ابزار دقیق و اتوماسیون، شرکت مبین آب تجهیز راد قادر به اخذ پروانه بهره برداری، جواز فنی مهندسی، گواهینامه صلاحیت ایمنی پیمانکاران و ... گردیده است.

همچنین در راستای ارائه محصولات با کیفیت و کارائی مناسب این شرکت اقدام به اخذ گواهینامه های ISO9001 ، ISO14001 ، OHSAS ، CE و IMS نموده است تا اطمینان خاطری برای مشتریان ارجمند خود باشد.