تجهیزات سنجش پرتابل

تجهیزات پرتابل دستگاه های قابل حملی می باشند که قابلیت اندازه گیری پارامترهای مورد نظر در محل را دارند. این دستگاه ها که در ابعاد کوچکتری نسبت به دستگاه های آزمایشگاهی هستند قیمت مناسب تری نیز نسبت به آنها دارند. دستگاه های پرتابل در دو دسته زیر می باشند:

- پرتابل های مبتنی بر الکتروشیمی همانند: هدایت سنج، pH متر، کلرسنج بدون نیاز به DPD و ...

- پرتابل های نورسنجی همانند: اسپکتروفتومترهای DR800 تا DR890  و همچنین فتومترهای تک یا دو پارامتره همانند دیجیتال فتومترها که برای پارامترهایی مانند: pH و یا کلر مبتنی بر DPD و غیره می باشند.

این شرکت علاوه بر تامین تجهیزات پرتابل خارجی فوق اقدام به تولید محصولات زیر نموده است:

آنالایزر پرتابل هدایت الکتریکی و  TDS  مدل ECP-150

 

این دستگاه یک هدایت‌سنج پرتابل با قابلیت اندازه‌گیری و نمایش هدایت آب در محدوده صفر الی 19.9mS/cm ،برای TDS در محدوده 0.1mg/L الی 19.9g/L و مقاومت در محدوده صفر الی 100MΩ.cm در محلول‌های آبی می‌باشد، که دقت اندازه‌گیری این پارامترها با توجه به محدوده اندازه‌گیری به صورت اتوماتیک تعیین می‌شود. این دستگاه همچنین قابلیت اندازه‌گیری دما در بازه منفی 5 تا مثبت 105 درجه سانتیگراد با دقت 0.1 درجه سانتیگراد و شوری در محدوده صفر الی 80ppt با دقت 0.1ppt را دارد.

- کالیبراسیون آسان، مطمئن و پایدار.

- اندازه‌گیری دما در دو واحد سانتیگراد و فارنهایت

- پاسخ سریع به تغییر پارامترها.

- کاربری آسان با دقت و صحت بسیار بالا.

- طراحی شده برای استفاده در محیط‌ها و شرایط مختلف.

- همراه با کیف حمل

 

برای دانلود کاتالوگ هدایت‌سنج پرتابل ECP-150 اینجا کلیک کنید.

 

 

آنالایزر پرتابل pH/ORP  مدل PHP-150

این دستگاه یک pH/ORP متر پرتابل با قابلیت اندازه‌گیری و نمایشpH  در محدوده منفی 2 الی مثبت 16 با دقت0.01 ، ORP در محدوده 1999mV± با دقت 1mV ، دما در بازه منفی 5 تا مثبت 105 درجه سانتیگراد با دقت 0.1 درجه سانتیگراد می‌باشد.

- کاربری سریع، ساده و قابل اعتماد

- کالیبراسیون آسان، مطمئن و پایدار

- پاسخ سریع به تغییراتpH/ORP  

-  اندازه‌گیری دما در دو واحد سانتیگراد و فارنهایت

- همراه با کیف حمل

این دستگاه قابلیت اتصال انواع سنسور‌ها از برندهای معتبر دنیا با کانکتور استاندارد BNC را دارا می‌باشد. همچنین سنسور دمایی از نوع استاندارد NTC  می‌باشد، که به مشتری در انتخاب سنسورهای مورد نظر خود آزادی عمل می‌دهد.

 

برای دانلود کاتالوگ pH/ORP متر پرتابل مدل PHP-150 اینجا کلیک کنید.

 

 

آنالایزر پرتابل اکسیژن محلول  مدل DOP-150

 

این دستگاه یک اکسیژن سنج پرتابل با قابلیت اندازه‌گیری و نمایش اکسیژن محلول در آب در محدوده صفر الی 50mg/L با دقت 0.1mg/L(ATC)   و 0.01mg/L ، فشار در محدوده 300 الی 1100hPa با دقت 1hPa و دما در بازه صفر الی 60 درجه سانتیگراد با دقت 0.1 درجه سانتیگراد می‌باشد.

- کاربری سریع، ساده و قابل اعتماد.

- کالیبراسیون آسان، مطمئن و پایدار.

- پاسخ سریع به تغییرات DO

-  اندازه‌گیری دما در دو واحد سانتیگراد و فارنهایت

- همراه با کیف حمل

این DO متر برای اندازه‌گیری اکسیژن‌ محلول‌های آبی (آب آشامیدنی، فاضلاب شهری و پساب صنعتی و...) در زمینه‌های تحقیقاتی، حفاظت از محیط زیست، صنایع (کنترل ‌کارخانه‌های صنعتی و خط تولید)، معادن و ... کاربرد دارد.

 

برای دانلود کاتالوگ اکسیژن سنج پرتابل مدل DOP-150 اینجا کلیک کنید.